Szkoła Podstawowa Nr 4 podpisała porozumienie na wykonywanie świadczeń zdrowotnych z zakresu leczenia stomatologicznego dla dzieci i młodzieży z NZOZ Poradnia Stomatologiczna Krystyna Wiączek reprezentowanym przez lekarza stomatologa Honoratę   Joachimiak,  z siedzibą w Koninie, ul. Kardynała  Stefana Wyszyńskiego 1, (szpital, parter, za kioskiem pok. 8-9)

Rejestracja telefoniczna tel. kontaktowy 691-986-956

Nadrzędnym celem niniejszego porozumienia jest zapewnienie sprawnej opieki stomatologicznej, edukacji zdrowotnej i promocji zdrowia jamy ustnej oraz profilaktyki próchnicy  zębów  u  uczniów   uczęszczających  do  Szkoły Podstawowej nr 4 im. Gustawa Morcinka w Koninie.

Wczesna identyfikacja próchnicy u dzieci i młodzieży wpływa na zdrowie całego organizmu. Dlatego też widząc potrzebę poprawy stanu zdrowia oraz ugruntowania wiedzy na temat zdrowia jamy ustnej, przypominamy o możliwości skorzystania ze świadczeń zdrowotnych w zakresie leczenia stomatologicznego dla dzieci i młodzieży, które są finansowane ze środków publicznych. Udzielanie świadczeń stomatologicznych odbywa się zawsze w obecności i za zgodą rodzica/opiekuna dziecka.