Konkurs stanowi rywalizację międzyszkolną, polegającą na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej szkoły, a odbywa się w terminie: 24 stycznia – 6 lutego 2022. Dzieci wykonują kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids. 🙂

Wynik Szkoły w rankingu międzyszkolnym to suma kroków 50 najaktywniejszych uczniów z każdej placówki, co daje równe szanse szkołom o różnej ilości uczniów.

NAGRODY

Szkoły rywalizują o miano najaktywniejszej. Fundacja Pho3nix nagrodzi uczniów 20 szkół z największą liczbą kroków wykonanych od 24.01 do 6.02. Do wygrania setki opasek sportowych Huawei Band 4!

CEL CHARYTATYWNY – WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

1 AKTYWNY UCZEŃ W KONKURSIE = 5 zł na konto WOŚP

Do rywalizacji o nagrody indywidualne dla uczniów dodajemy super cel. Fundacja Pho3nix premiuje rejestrację każdego ucznia do aplikacji mobilnej Pho3nix Kids, przypisanego do szkoły, który w terminie trwania rywalizacji, tj. 24.01 – 6.02.2022 wykona co najmniej 1000 kroków, wpłatą 5 PLN na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Celem Fundacji jest przekazanie 1 000 000 PLN! Liczy się jak największa liczba zarejestrowanych, aktywnych dzieci!

Dzieci ściągają aplikację na swoje telefony pho3nix kids(darmowa), zakładają konto z wyborem miasta i szkoły . Aplikacja zakładana jest na maila rodzica.Link ułatwiający logowanie