DYREKTOR SZKOŁY

mgr Zbigniew Kosmalski – wychowanie fizyczne

WICEDYREKTOR

mgr Alina Dąbrowska – matematyka, informatyka


NauczycielPrzedmiot
mgr Abramowicz Małgorzatajęzyk angielski
mgr Adamska Izabelawychowanie fizyczne
mgr Broskowska Annaedukacja wczesnoszkolna
mgr Cembrowicz Elżbieta historia
mgr Chojnacka Małgorzatajęzyk polski
mgr Agnieszka Chojnackahistoria
mgr Ciepła Lidiamatematyka
mgr Czarnecka Ewaedukacja wczesnoszkolna
mgr Dąbrowska Alinamatematyka
Druszcz Andżelikamatematyka, informatyka
mgr Durska Urszulawychowanie fizyczne, pływanie
mgr Dziopa Małgorzatajęzyk angielski
mgr Frątczak Justynanauczyciel świetlicy
mgr Gaj Annanauczyciel świetlicy
mgr Gielarek Izabelanauczyciel świetlicy
mgr Głowacka Alicjatechnika
mgr Goździk Roberttechnika, informatyka
mgr Grala Marzenaedukacja wczesnoszkolna
mgr Jakubowska Małgorzatajęzyk polski
mgr Kacprzak Violettanauczyciel świetlicy
mgr Kaźmierska Sylwiamuzyka, WDR, bibliotekarz
mgr Koralewska-Kurzeja Mariolageografia, WOS, historia
mgr Kosmalski Zbigniewwychowanie fizyczne
mgr Kowalewska Danutageografia, doradca zawodowy, etyka
mgr Kupczak Kamilawychowanie fizyczne, koszykówka
mgr Licheniak Liliapedagog, logopeda
mgr Majewicz Dorotajęzyk polski, etyka
mgr Maszewska Martajęzyk angielski
mgr Trzcielińska Krystynainformatyka, matematyka
mgr Nalewska Jolantanauczyciel świetlicy
mgr Nowiński ZbigniewEDB
mgr Olejniczak Sławomirinformatyka
mgr Poniedziałek Annareligia, rewalidacja
mgr Pęska Teresareligia
mgr Ruminkiewicz Monikanauczyciel świetlicy, logopedia
mgr Rybak Mariajęzyk polski
mgr Rządkowski Bartłomiejwychowanie fizyczne
mgr Szulc Magdalenajęzyk niemiecki
mgr Szczublewska Ewelinajęzyk angielski
mgr Wojtowicz Annabiologia, WOS, język niemiecki
mgr Szczygielska EwelinaEWS
mgr Śliwińska Małgorzatanauczyciel bibliotekarz, język polski
mgr Śliwińska DorotaEWS
mgr Tomaszewska Anettanauczyciel świetlicy
mgr Tylkowski Tomaszwychowanie fizyczne
mgr Wełnicka Monika plastyka, rewalidacja
mgr Zawada Elżbietachemia, biologia
mgr Zieliński Grzegorzwychowanie fizyczne, koszykówka

PRACOWNICY ADMINISTRACJI

Hanna Michalska – Główna księgowa
Agnieszka Smucerowicz – Referent
Sławomira Dębowska – Kierownik do spraw gospodarczych
Karina Skibińska – Specjalista do spraw finansowych i kadr


 SEKRETARIAT

Iwona Grabiarz


KADRA OBSŁUGOWA

Górna-Chojnacka Joanna
Graczyk Katarzyna
Kwiecień Bogumiła Ewa
Majdzińska Violetta
Nowicka Edyta
Parus Dorota
Ratajczyk Ewa
Stańczyk Adam
Śmigielski Paweł