Na spotkaniu SU, które odbyło się 13.03.2019r ustalono:

• 21.03.2019r. w naszej szkole odbędzie się DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI. W tym dniu obiad będzie inny niż zazwyczaj. Ubieramy również dwie różne skarpetki z okazji Dnia Osób z Zespołem Downa.
  • 02.04.2019r. – Na korytarzu naszej szkoły, można będzie zobaczyć STOISKO DO WYMIANY KSIĄŻEK. Ty oddajesz książkę i zabierasz inną. W tym dniu będziemy również czytać młodszym klasom, oby rozwijać ich wyobraźnie i zamiłowanie do książek.
  • 02.04.2019r.CZYTANIE KSIĄŻEK MŁODSZYM.
  • 12.04.2019r. DZIEŃ GRYZONIA – odbędzie się konkurs na zdjęcia naszych gryzoni i innych zwierząt. Na korytarzu pojawi się wystawa na temat dobrych warunków dla chomików i gryzoni.
  • 24.04.-26.04.2019rTYDZIEŃ ZIEMI. W te dni postarajmy się przychodzić ubrani na zielono. Nie przynośmy również plastikowych butelek, lepszym rozwiązaniem od plastiku może być bidon, który przyda nam się wiele razy. W tygodniu Ziemi odbędą się przeróżne konkursy. Konkurs na zabawki z butelek. Klasowy konkurs o zanieczyszczeniach świata i wiele innych ciekawych atrakcji. Są to również dni zdrowej żywości, odbędą się prelekcje w tematyce zdrowia i diet.

DATA KOLEJNEGO SPOTKANIA: 10.04.2019r. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!

Informację podała Emma Szubert kl. 7a

Na ostatnim spotkaniu SU (13.02.2019r) ustalono:

• od 20.02zbieramy stare baterie.  Baterie przekazujemy przewodniczącemu, a przewodniczący do mnie – Emma Szubert 7a.
  • 22.02 –  Organizujemy DZIEŃ FILMOWY.
    Przebieramy się za postacie z filmów. Odbędzie się konkurs na najlepsze zdjęcie. Zdjęcia wysyłamy na szkolnego Messengera, na fotografii powinny znajdować się max. 3 osoby.
  • 06.03 – akcja „Weź nie pytaj, weź posprzątaj” Zbieramy środki czystości dla konińskiego schroniska dla zwierząt. Akcja trwa od 06.03 do 13.03.
  • 06.03DZIEŃ CZYSTEGO STOŁU  (naszym przypadku ławki).
    W tym dniu zostanie przeprowadzony konkurs na klasę, w której są (według was) najlepsze warunki do nauki. Będziemy głosować na TRZY KLASY.
  • 08.03DZIEŃ KOBIET
    W naszej szkole pojawi się niezwykle ciekawa wystawa na temat najsłynniejszych kobiet.
  • 09.03 (sobota) w godzinach 10:00 – 12:00 w naszej szkole odbędą się DRZWI OTWARTE.
  • 20.03DZIEŃ SZCZĘŚCIA
  • 21.03DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI
    W ten dzień postaramy się, aby obiad był inny niż zwykle. Poprosimy nauczycieli, abyśmy mogli używać na lekcji komórek i tabletów w celach naukowych. A na długich przerwach będzie towarzyszyć nam muzyka.
    W ten dzień jednoczymy się również z osobami z zespołem Downa – ubieramy dwie różne skarpetki. To znak solidarności.
  • 22.03DZIEŃ WODY
    W ten dzień poprosimy nauczycieli, abyśmy mogli pić wodę na lekcjach.
  • 02.04DZIEŃ KSIĄŻEK DLA DZIECI
    W ten wyjątkowy dzień będziemy wspólnie czytać książki młodszym.
    Znajdziemy również „Stanowisko wymiany książek”, możemy oddać stare książki, których już nie przeczytamy i wziąć inną (za darmo). Taka dobra wymiana…
  • 12.04DZIEŃ GRYZONIA
    W tym dniu będzie konkurs na zdjęcie naszego domowego gryzonia. W szkole pojawi się również wystawa na temat odpowiednich warunków dla chomików, gdyż wielu z nas trzyma je w za małych klatkach.

NASTĘPNE SPOTKANIE SU 13.03.2019 r – OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!

Informację podała  Emma Szubert

Na spotkaniu SU, które odbyło się 30.01.2019r ustalono:

• Konkurs dla klas 1-8 z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu, na prezentacje multimedialną bądź plakat pod hasłem „Bądź bezpieczny w necie”. Konkurs trwa do 18.02.2019r. Prezentacje oddajemy do nauczyciela informatyki, a plakaty do nauczyciela plastyki. Klasy 1-3 oddają prace wychowawcy.
  • Walentynki 14.02.2019r. na których będzie jak już to mamy w tradycji poczta walentynkowa, akcja na tabliczki „Free hugs” czyli darmowe przytulanie, osoba z taką tabliczką zgadza się na bycie tuloną. Zachęcamy również do ubrania się na czerwono albo różowo, mile widziane elementy z serduszkami.

Informację podała Emma Szubert z klasy 7a

NASTĘPNE SPOTKANIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO: 13.02.2019r, godzina 16:00, sala nr 18.

Obecność przedstawicieli klas obowiązkowa.