2022/2023

Maja Bułeczka, Zofia Hańczewska i Joanna Kaszkowiak zajęła I miejsce w konkursie “Dla przyszłości planety” organizowanym 21 kwietnia przez  I  Liceum Ogólnokształcącym w Koninie z okazji Dnia  Ziemi.

Konkursie “Świat czysty jest piękniejszy” organizowanym przez MZGOK w Koninie.
I miejsce w kategorii prace literackie zajęła Lena Zawrocka z kl. 3a,
III miejsce w kategorii prace plastyczne zajęła Liliana Pęksyk z kl. 1a,
wyróżnienie w kategorii prace plastyczne otrzymał Antoni Łętowski z kl. 1a.

Mistrzostwa Konina Szkół Podstawowych w szermierce.

3 miejsce – Zuzanna Chojnacka, klasa 1a

Mistrzostwa Miasta Konina w Drużynowych Biegach Przełajowych Igrzyska Dzieci 24 marca 2023 r chłopcy 2msc
Mistrzostwa Miasta Konina w Drużynowych Biegach Przełajowych Igrzyska Dzieci 24 marca 2023 r dziewczynki 3 msc
Mistrzostwa Miasta Konina w Drużynowym Pływaniu Igrzyska Dzieci 11.10.2022 r. dziewczyni 4msc
Mistrzostwa Miasta Konina w Unihokeju dziewcząt Igrzyska Dzieci 30.09.2022 5msc
Mistrzostwa Miasta Konina w Sztafetowych biegach przełajowych dz. i chł. Igrzyska Dzieci 22.09.2022 r.- chłopcy 5 msc
Mistrzostwa Miasta Konina w Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej 21.04.2023r chłopcy druzynowo 3 msc dziewczeta 1 msc
Mistrzostwa Miasta Konina w Drużynowych Biegach Przełajowych Igrzyska Młodzieży Szkolnej 24 marca 2023 r. chłopcy 7 msc dziewczęta 3 msc
Mistrzostwa Miasta Konina w Piłce Ręcznej chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej 24 lutego 2023 r. 5 msc
Mistrzostwa Miasta Konina w Unihokeju chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej 6.10.2022 r. 7 msc
Mistrzostwa Miasta Konina w Sztafetowych Biegach Przełajowych dz. i chł. Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewczęta 3 msc chłopcy 5 msc

Igrzyska Dzieci klasy 4-6

I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w 3 -boju LA : Rosiak Anna, Ostrowska Hanna, Harchala Amelia, Piguła Hanna (udział w zawodach rejonowych).

II miejsce w Biegu Milowego Słupa: Rosiak Anna, Antoni Wróblewski.

III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w biegach przełajowych : Rosiak Anna, Antoni Wróblewski (udział w zawodach wielkopolskich).

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w piłce ręcznej dziewcząt XXIV IMSz : Wróbel Maria, Niedźwiecka Lena, Staszak Maja, Walęcka Lena, Szulmińska Maja, Rybkowska Zuzanna, Masłowska Agata, Hańczewska Zofia, Wolska Amelia, Pleszewska Amelia, Kaszkowiak Joanna.

III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w piłce siatkowej dziewcząt XXIV IMSz : Wróbel Maria, Niedźwiecka Lena, Staszak Maja, Walęcka Lena, Szulmińska Maja, Rybkowska Zuzanna, Hańczewska Zofia, Witkowska Lena,Stępniewska Nina, Jędro Natalia, Kaszkowiak Joanna.

I miejsce w Wielkopolsce w koszykówce dziewcząt XXIV IMSz : Wróbel Maria, Niedźwiecka Lena, Staszak Maja, Walęcka Lena, Szulmińska Maja, Rybkowska Zuzanna, Masłowska Agata, Hańczewska Zofia, Mrówczyńska Antonina, Pleszewska Amelia, Kaszkowiak Joanna, Jędro Natalia.

Turniej Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom”, w grupie wiekowej klas I – IV Antoni Papiewski zajął I miejsce i został zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego. Natomiast Antoni Nowak zajął III miejsce.

Hanna Karolczuk z VIII b finalistka Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego.

Szkolny Konkurs Historyczny dla uczniów klas VIII “Świat po II wojny światowej”.
Największą liczbę punktów otrzymał Krzysztof Bąkowski z klasy 8d, zostając tym samym LAUREATEM konkursu.

Konkurs Matematyczny ” KTO NAJLEPSZY”. II miejsce w konkursie powiatowym zajęła Hanna Karolczuk z klasy 8B.

Uczennica 4 klasy Mistrzostwa Sportowego – Amelia Harhala zajmuje wysokie szóste miejsce w prestiżowym międzynarodowym turnieju dzieci w szermierce “CHALLENGE WRATISLAVIA”. Jest to najwyższa lokata Polek w tej kategorii.

Mistrzem OOM 2023 w koszykówce kobiet. Nasz klub reprezentowała Maria Wróbel, która pełniła funkcje kapitana. Marysia została również MVP całego turnieju.

TURNIEJ ŚWIETLIC -RECYTACJA Naszą świetlicę reprezentowały Nadia Płaczek zdobywając II miejsce oraz Aleksandra Miedzińska, która została wyróżniona.

Amelia Urbanowska z klasy VIII c zajęła III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Języków Obcych.

Koszykówka – uczniowie zajęli III miejsce.
Skład reprezentacji: Wróbel, Niedźwiecka , Walęcka , Hańczewska, Szulmińska, Staszak, Kaszkowiak, Stępniewska, Rybkowska, Jędro, Witkowska

Najlepsze wyniki w eliminacjach szkolnych do konkursu matematycznego “KTO NAJLEPSZY?”

Laureaci wg punktacji od najwyższej:
1. Karolczuk Hanna 8b
2. Kmieć Aleksander 8a
3. Mrówczyńska Antonina 8a
4. Rybkowska Zuzanna 8a
5. Tomaszewski Jan 8d

XXVII OLIMPIADA WIEDZY O ŚRODKACH PSYCHOAKTYWNYCH pt. ” JESTEM ASERTYWNY”.
Towarzystwo Inicjatyw Obywatelskich ufundowało nagrody dla uczniów naszej szkoły, którzy zajęli czołowe miejsca w XXVII edycji miejskiej olimpiady wiedzy o środkach psychoaktywnych oraz w konkursie plastycznym pt. “Jestem asertywny”.