3 miejsce – Martynka Broskowska, klasa 3b

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI DLA KLAS 1-3
Wiktoria Obara –  klasa II a,
Michalina Wesołowska – klasa III a,
Natalia Fabisiak – klasa III c

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt.  ,,Zagrożenia XXI wieku”, organizowanego przez Prezydenta Miasta Konina. Jedną z laureatek tego konkursu została uczennica klasy 2B – Laura Bączkiewicz,

Jakub Budziński z klasy 7b wziął udział w Mistrzostwach Polski PAJJ i wygrał w kategorii grapling kat. U14 54 kg zostając Mistrzem Polski! Kuba od grudnia 2016 roku uczęszcza na treningi z zakresu japońskiej sztuki walki ju-jitsu, podstaw samoobrony i walki wręcz w Uczniowskim Klubie Sportowym SAMURAJ Konin. Posiada obecnie stopień 6 KYU ju-jitsu (żółty pas) i status kandydata ju-jitsu.

36. TURNIEJ ŚWIETLIC – KONKURS PLASTYCZNY.

I miejsce zajęły Kaja Broniarczyk 1b i Zuzia Greficz 2a.

SP4 zostało V- ce Mistrzem Miasta Konina w roku szkolnym 2019/2020 w PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW. Wraz ze SP 3 będziemy reprezentować miasto Konin na zawodach rejonowych.

III POWIATOWY KONKURS JĘZYKÓW OBCYCH -ETAP SZKOLNY

Weronika Michalak z kl. 7b oraz Adrian Pelc z kl. 7a przeszli do etapu powiatowego, który odbędzie się 26 marca 2020r

XII.2019
Drużyna w składzie: Maja Bartczak, Nadia Jamroszczak, Lena Gulczynska,Dominika Kędzierska, Kornelia Łysiak, Sidalia Gliniewicz, Zofia Hanczewska, Julia Namyslowska, Lena Niedźwiecka, Maja Staszak, Maria Wróbel zebrała dziś komplet zwycięstw pokonując Sp1, Sp3, Sp 9, Sp15 i Szkołę Salezjańską. Wygrywając tym samym cały turniej wywalczyła sobie awans do zawodów rejonowych.

W dniu 28.11.2019 odbyły się Mistrzostwa Miasta Konina w halowej piłce nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasza reprezentacja w składzie: Kacper Urbański, Radek Skibiński, Dominik Majewski, Marcel Filipczak, Adrian Pelc, Szymon Jacoszek, Cyprian Grudziński i Fryderyk Rzepczyk bo bardzo zaciętych bojach zajęła ostatecznie 4 miejsce.

NAZWA KONKURSULAUREACI
X. miejski konkurs “Mój przyjaciel Miś” – konkurs plastycznyJoanna Skrabulska IIIc
Michalina Wesołowska IIIa
Powiatowy Konkurs Matematyczny “Z pamiętnika młodego matematyka”Drużyna z klasy 4a w składzie: Kinga Guźniczak, Gabriela Torchała, Mikołaj Kubacki, Igor Mazur,Hubert Całuj i Norbert Stasiński zajęła drugie miejsce, ulegając tylko o 1 punkt koleżankom i kolegom ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Koninie.
Turniej świetlic – konkurs piosenki Pierwsze miejsce zajęły: Laura Bączkiewicz z SP 4 i Oliwia Kozyra z SP Towarzystwa Salezjańskiego.
Jesienne spotkania z poezją Hanna Karolczuk, ucz.Vb wywalczyła III miejsce (na sześć punktowanych), prezentując tekst Ludwika Jerzego Kerna „Pchła i psy”.

Gabriela Siuda z kl. VI b wyrecytowała wiersz Danuty Wawiłow „Drzewo” i tym samym zajęła IV miejsce, zaś Aleksandra Pawela z kl. Va z utworem „Dialog z pluskwą” z repertuaru Ludwika Jerzego Kerna ukończyła swoje recytatorskie zmagania na V miejscu.
Turniej świetlic -konkurs plastyczny I miejsce zajęły Kaja Broniarczyk 1b i Zuzia Greficz 2a
Konkurs Ortograficzny im. Zofii Urbanowskiej – etap szkolny Awans do etapu miejskiego wywalczyły: Julia Miedzińska,  kl. VII a
Weronika Michalak, kl. VII b
Julia Siuda, kl. VIII a
Jesienne Spotkania z Prozą Hanna Karolczuk, kl. V b – V miejsce
Hanna Karolczuk, kl. V b – wyróżnienie w rywalizacji o tytuł Recytatora Jesieni 2019

Finał  Województwa Wielkopolskiego w Biegu Ulicznym 800+800m

IV miejsce drużyny SP 4 Konin w kat. dziewcząt (rocz. 2007 i mł.) w składzie: Maja Bartczak, Nadia Jamroszczak, Lena Niedźwiecka, Tatiana Kozłowska, Julia Nowicka.

Finał  Województwa Wielkopolskiego w Biegu Ulicznym 800+1600m

VII miejsce drużyny  SP 4 Konin w kat.  (chłopców  rocz. 2005-06 )   w składzie: Dominik Majewski, Miłosz Nikiel, Igor Kacprzak, Bartosz Wrzesiński.

XIV miejsce drużyny SP 4 Konin w kat.  (chłopców  rocz. 2017 i mł.)   w składzie: Jakub Kołodziejski, Aleksander Jakubowski, Kacper Grabowski, Szymon Majewski.

XIV miejsce drużyny SP 4 Konin w kat. dziewcząt (rocz. 2005-06) w składzie: Natalia Niedźwiecka, Julia Miedzińska, Tatiana Andrzejewska.

MISTRZOSTWA MIASTA KONINA W PŁYWANIU

Reprezentacja chłopców wywalczyła II miejsce w Mieście w Sztafetach Pływackich w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej i tym samym awans do zawodów wielkopolskich. Do sukcesu przyczynili się: Kuba Bortuk, Jan Jesiołowski, Paweł i Tomasz Radke, Antoni Urbański, Fryderyk Rzepczyk i Oliwier

Mistrzostwa Miasta Konina w pływaniu drużynowym dzieci.
Nasza szkoła zajęła 3 miejsce w sztafecie dziewcząt a w sztafecie chłopców 4 miejsce.
Wielkie gratulacje dla naszych reprezentantów. Nadmienić jeszcze trzeba ze Nadia Jamroszczak indywidualnie w stylu dowolnym zajęła 2 miejsce

WYNIKI KURATORYJNEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Niestety nikomu z uczestników nie udało się przejść do kolejnego etapu, natomiast najlepsze wyniki w szkole uzyskali: Weronika Michalak z kl. 7B,  Marianna Szczepańska z kl. 5A oraz Franciszek Grzybowski z kl. 8a.
Gratulujemy!!! Do zobaczenia za rok.

WYNIKI KURATORYJNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

Niestety nikomu z uczestników nie udało się przejść do kolejnego etapu, natomiast najlepsze wyniki w szkole uzyskała Dominika Bączkiewicz z klasy 8b.