1 października uczniowie klasy 3B sprawdzili swoje umiejętności gry w kręgle. W tym celu udaliśmy się do Kręgielni Rondo. Tam, po zapoznaniu z zasadami gry i zasadami bezpieczeństwa, przystąpili do sportowej rywalizacji.

Niektórzy z uczniów po raz pierwszy mogli sprawdzić swoje umiejętności. Rywalizacja przebiegała na czterech torach, a do walki zachęcały wyświetlane na tablicach ilości zdobytych punktów. Sposób sprawiedliwego naliczania punktów spodobał się uczniom. Mogli sami łatwo oceniać swoje możliwości
i poprawiać wyniki. Dzięki takiej formie zajęć sportowych uczniowie nie tylko doskonalili umiejętności sportowe w nowej dla nich dyscyplinie, ale również integrowali się wzajemnie sobie kibicując i motywując do sportowego wysiłku.