2023/2024

MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM
W grupie wiekowej I – IV Antoni Papiewski z kl. IVa zajął I miejsce i przeszedł do etapu wojewódzkiego. Natomiast Kostia Nikitchenko z kl. IVa zajął II miejsce, a Michalina Młodożeniec z kl. IVb zajęła III miejsce.

Ekologia nie jest trudna, damy radę! To pierwsze zdanie ekologicznego dyktanda, z którym w ramach innowacji pedagogicznej ,, Eko – dzieciaki”  zmierzyli się uczniowie klas  4 i 5.
Zwyciężczyniami konkursu zostały:
I miejsce – Kaja Broniarczyk
II miejsce – Lena Zawrocka
III miejsce –  Iga Stasińska

Na Termach Maltańskich odbył się Finał Wielkopolski w pływaniu drużynowym w ramach IMS. Naszą szkołę reprezentowała sześcioosobowa grupa chłopców z klasy 7a. Skład: Olek Rosiak, Ksawery Pospiech, Szymon Radzimski, Jakub Gadacz, Alan Kacprzak oraz Łukasz Kozłowski . Panowie dali z siebie wszystko i zajęli rewelacyjne 12 miejsce na 27 szkół .

Skład: Olek Rosiak, Ksawery Pospiech, Szymon Radzimski, Jakub Gadacz, Alan Kacprzak oraz Łukasz Kozłowski . Panowie dali z siebie wszystko i zajęli rewelacyjne 12 miejsce na 27 szkół .

Piosenka to kolejny etap Turnieju Świetlic.  Naszą świetlicę reprezentowali Antoni Łętowski i Jan Wyderkiewicz, którzy wyśpiewali 3 miejsce

Laureatki międzyszkolnego konkursu ” Mój przyjaciel Miś”: Michalina Kropska- Rondalska (kl. Ib), Maja Ciuśniak (kl. IIb) i Blanka Wojtczak ( kl. IIc)

FESTIWAL SZTAFET
I MIEJSCE W ZAWODACH REJONOWYCH
II MIEJSCE W  FINALE WIELKOPOLSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Podczas finału Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, który odbył się na golęcińskim stadionie lekkoatletycznym w Poznaniu,  po  wicemistrzostwo Wielkopolski  w sztafecie  4x100m chłopców sięgnęli reprezentanci  SP 4: Alan  Kacprzak, Norbert Stasiński,  Ksawery Pospiech, Aleksander Rosiak. Do sportowego sukcesu przyczynili się także ich koledzy:  Łukasz Kozłowski  (rezerwowy) i  Igor Racinowski (zaliczył start w wygranych zawodach rejonowych, co dało  awans naszemu zespołowi  do finału wojewódzkiego).