2022/2023

Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

CDNhttps://cdnkonin.pl/index.php

Kuratorium Oświaty – konkursy olimpiady, turnieje – https://ko.poznan.pl/rodzice_uczniowie/konkursy_olimpiady_turnieje/

WYNKI KONKURSÓW ZWIĄZANYCH Z MIESIĄCEM BIBLIOTEK SZKOLNYCH
Konkurs plastyczny dla uczniów kl. I „ Mój Przyjaciel – Plastuś”
Nagrodzone prace:
Klasa I A
Marcelina Dutkiwicz | Magdalena Gałecka | Lilianna Pęksyk
Klasa I B
Wiktoria Majewska | Igor Złotkowski | Lena Szaloty

Konkurs na projekt okładki książki Kl. II-III
I miejsce – Gabriela Wałęsa 3B
II miejsce – Zuzanna Kotkowska 3B
III miejsce – Marcjanna Pęksyk 3B

Kl. IV-VIII
I miejsce – Maja Mikuła 6C
II miejsce – Nadia Szymańska 5B
III miejsce – Amelia Ulatowska 6B

Nagroda specjalna za plakat promujący bibliotekę
Nadia Szymańska kl. 5B

Konkurs na najciekawszą gazetkę klasową
I miejsce – sala nr 29 – klasa 5B
II miejsce – sala nr 27 – klasa 8A
III miejsce – sala nr 8 – klasa 4B


7.10.2022 – XII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA
Uczniowie z klas 4-8, którzy uzyskali najwyższe wyniki.


Laura Bączkiewicz z klasy 5b będzie reprezentować Polskę w konkursie Eurowizja Junior w Armenii.  Laura w mediach: 
PRZEGLĄD KONIŃSKI –>  https://tiny.pl/wtbh8 | NASZE MIASTO –> https://tiny.pl/wtbhb
GŁOS WIELKOPOLSKI –> https://tiny.pl/wtbh3| LM.PL –> https://tiny.pl/w7cnh

DATANAZWA ZAWODÓW | OPIEKUNOSIĄGNIĘCIA
22.09.22Igrzyska Miasta Konina – Sztafetowe Biegi Przełajowe-DU3 miejsce – dziewczynki z rocznika 2008/09
5 miejsce – chłopcy
23.09.22LA – sztafetowe biegi przełajowe-TT
24.09.22Badminton-TT
30.09.22Badminton-TT
30.09.22Mistrzostwa Miasta Konina w Unihokeju dziewcząt dzieci-KK
3.10.22Zawody Sportowe w Słupcy-BR
3.10.22 Festiwal sztafet- zawody rejonowe -IA
4.10.22Mistrzostwa Miasta Konina w unihokeju chłopców-dzieci-BR
5.10.22Zawody z ramach IMS unihokej-KK
6.10.22 Zawody Mistrzostwa Miasta Konina w unihokeju chłopców-młodzież  – DU
6.10.22Zawody sportowe – Festiwal Sztafet-BR
11.10.22Mistrzostwa Konina w Pływaniu Drużynowym-DU4 miejsce – dziewczynki
chłopcy – dyskwalifikacja
13.11.22Udział w zawodach koszykówki-IA
18.10.22Tenis stołowy – BR
19.10.22Tenis stołowy – KK