Dnia 21 listopada 2019 r. dwoje reprezentantów SP4 w Koninie wzięło udział w V edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Wielkiej Brytanii. Marianna Szczepańska z kl. Va oraz Jan Tomaszewski z kl. Vd pokonali innych kandydatów w szkolnym etapie konkursu, by zmierzyć się z uczestnikami z innych konińskich szkół.

Patrycja Kostrzak oraz Emma Szubert z kl. 8a  wzięły udział w I edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Niemczech. Konkursy odbyły się w SP nr 9 w Koninie i każdy z nich składał się z pisemnego etapu międzyszkolnego, w którym należało odpowiedzieć na 40 pytań otwartych i zamkniętych. Uczniowie poszerzyli swoją wiedzę  na temat historii, kultury i tradycji oraz życia codziennego mieszkańców Wielkiej Brytanii i Niemczech,  a doświadczenie i wiadomości  przez nich zdobyte z pewnością zaprocentują w przyszłorocznej edycji konkursu wiedzy o Wielkiej Brytanii i Niemczech, w którym nasza szkoła ponownie weźmie udział.