SU ogłasza konkurs „Co robimy w czasie przerwy?
Śmieszne pomysły na spędzanie wolnego czasu

SP4 przyłącza się do akcji #zostańwdomu, #stayathome! Chcemy pokazywać jak śmiesznie i ciekawie można spędzać czas W DOMU podczas kwarantanny.
Konkurs rozpoczynamy 21.03.2020 i trwa do 27.03.2020. Polega na tym, że na Facebooka szkoły (Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Koninie)  lub  bezpośrednio do Igora Kacprzaka (wiceprzewodniczącego szkoły) wysyłacie zdjęcie, na którym pokazujesz jak śmiesznie spędzasz czas w tym ciężkim okresie. Na zdjęciu możesz znajdować się sam, z najbliższymi i jak wiadomo, musisz być w domu!
Na fotografii powinien znajdować się również znacznik ogólnopolskiej akcji #ZostańWDomu, może być na kartce lub dodany graficznie, pokażmy, że wszyscy przyłączamy się do tego działania!

Zapraszamy do konkursu Rodziców i Nauczycieli.

Dla autora najlepszej fotografii przewidziana jest nagroda, zwycięzca wybierany jest poprzez ilość like pod zdjęciem.

W zgłoszeniu dołączamy:
-zdjęcie,
-imię,
-klasę ucznia,
-mile widziany ciekawy podpis pod fotografią.

Konkurs rozstrzygany będzie na Facebooku szkoły.

Emma Szubert i przewodniczący klas 4-8 obecni na spotkaniu onLine