SZANOWNI PAŃSTWO

Składanie wniosków o przyjęcie do szkoły na rok szkolny 2020/2021 odbywać się będzie od 16.03.2020r. do 06.04.2020r. Wnioski w pierwszej kolejności wypełnić należy drogą elektroniczną wchodząc na stronę internetową: www.konin.podstawowe.vnabor.pl .

JAK SKŁADAMY DOKUMENTY W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM – NA 3 PONIŻEJ WYPISANE SPOSOBY.

*drogą elektroniczną zeskanowanego wniosku na adres e- maila sekret4@onet.eu wpisując temat rekrutacja lub
*wysłać za pośrednictwem poczty na adres szkołylub
*dostarczyć wniosek do szkoły wrzucając go do skrzynki, która znajduje się w holu przy portierni w godzinach 7:30-15:30.

Wydrukowany wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły należy dostarczyć na 3 wyżej wymienione sposoby.  Aby wydrukować wniosek należy zalogować się do systemu za pomocą wygenerowanego loginu oraz hasła, następnie wybrać zakładkę zgłoszenie i kliknąć wyślij zgłoszenie. Wówczas ukaże się gotowy do wydruku wniosek.

Na stronie: http://www.konin.pl/index.php/rekrutacja-do-klas-pierwszych-publicznych-szkol-podstawowych-2020-2021.html    znajdują się następujące informacje:
– oświadczenie rodziców dziecka,
– kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym,
– zarządzenie w sprawie naboru elektronicznego,
– terminy,
– adres strony do logowania.
W razie problemów można przyjść do sekretariatu szkoły.

– oświadczenie rodziców dziecka,
– kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym,
– zarządzenie w sprawie naboru elektronicznego,
– terminy,
– adres strony do logowania.
W razie problemów można przyjść do sekretariatu szkoły.

W roku szkolnym 2020/2021 rekrutacja do klas I szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Konin będzie ponownie prowadzona w systemie elektronicznym (podstawa prawna: art. 130 ust. 7 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. –Prawo oświatowe).

Na stronie internetowej www.konin.podstawowe.vnabor.pl  będą zamieszczane istotne informacje na temat rekrutacji.
Elektroniczna rekrutacja do klas I obejmuje dzieci, które w roku 2020 ukończą-7 lat (urodzone w 2013r.) – 6 lat (urodzone w 2014r.).