Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy.” – Paulo Coelho

WZOROWE ABSOLWENTKI:

8c

Ciepła Anna,

Kostrzak Patrycja, Szubert Emma,

8b Bączkiewicz Dominika.

WCHODZENIE DO SZKOŁY

• Uczniowie, którzy idą na salę gimnastyczną wchodzą do szkoły od strony boiska.
  • Uczniowie, którzy idą do świetlicy wchodzą wejściem głównym.
  • Uczniowie, którzy idą do sali 8, 14 wchodzą wejściem  z boiska od strony Błaszaka.

Wychowawca pilnuje, aby uczniowie ze sobą się nie kontaktowali. Wskazuje uczniowi miejsce. Jeśli uczeń wejdzie do sali ma wskazane miejsce. Po otrzymaniu świadectwa uczeń od razu wychodzi ze szkoły, udając się do domu, nie czeka na nikogo.

Sala gimnastyczna – wchodzi cała klasa. Zasady jak wyżej

• Świetlica – wchodzi cała klasa. Zasady jak wyżej.
  • Sala 8 – klasa dzielona jest na 3 grupy, uczniowie wchodzą co 10 minut. Zasady jak wyżej.
  • Sala 14 – klasa dzielona jest na 2 grupy – uczniowie wchodzą  co 15 minut. Zasady jak wyżej.

ZACHOWANIE

Obowiązują procedury, które są umieszczone na stronie szkolnej

Po odebraniu świadectwa uczeń od razu wychodzi ze szkoły i idzie do domu, nie wolno się grupować.

• Uczeń wchodząc do szkoły ma maseczkę, może mieć rękawiczki.
  • Do szkoły nie wchodzą rodzice uczniów.
  • Obowiązują odległości 1,5m.
  • Wychowawca określa uczniom godziny, o której kto przychodzi.
  • Wychowawca ma na rozdanie świadectw do 30 minut.