[02.03.22 20:20] Julia Gajewska
UWAGA! Konkurs matematyczny dotyczący liczby Pi.
Uczniowie klas 4-8 mogą nauczyć się jak najwięcej liczb po przecinku, konkurs odbędzie się 14.03.2022.
Uczniowie klas 4-6 mogą zrobić plakaty format A4 pionowy układ kartki o liczbie Pi (liczy się i estetyka i informacje).
Uczniowie klas 7-8 mogą napisać wiersz, którego słowa będą miały tyle liter ile liczba po przecinku tz. 3,14… Kot i żaba… (W przypadku zera trzeba użyć myślnika). Wiersz nie musi dotyczyć liczby Pi, ale nie może zawierać przekleństw i przesłań politycznych, a autor zgadza się na publikację utworu. Wiersz proszę przesyłać do Julii Gajewskiej 8c na Teams, plakaty przynieść do szkoły do 11.03.2022. do świetlicy.
Wyniki konkursów zostaną ogłoszenie 14.03.2022

SKŁAD SAMORZĄDU
Przewodnicząca: Zuzanna Wyderkiewicz (klasa 8b)
Zastępca: Julia Gajewska (klasa 8c) oraz przewodniczący klas 4 – 7 i trójki klasowe z klas 8.
SKŁAD SZKOLNEGO WOLONTARIATU:
1. Agata Spychała 8b
2. Alicja Tarczyńska 8b
3. Dominika Kurek 8b
4. Gabriela Siuda 8b
5. Karolina Łuczak 8c
6. Katarzyna Tadeusz 8b
7. Lena Gulczyńska 8a
8. Nikola Zamęska 8a
9. Sidalia Gliniewicz 8a
10. Wiktoria Ignaczak 8b
11. Zuzanna Makowska 8b
12. Zuzanna Wyderkiewicz 8b

KONKURS PLASTYCZNY  “Mój ukochany zwierzak”.
Polega na narysowaniu zwierzaka, dowolną techniką. Jednak im więcej dodatkowych elementów (takich jak cekiny, sztuczne futerko, piórka itd.) tym lepiej praca będzie oceniana!
Pracę należy wykonać na formacie A4.
Termin wykonania do 26 listopada. Wyniki ukażą się kilka dni po zebraniu prac.
Za trzy pierwsze miejsca można wygrać całkiem fajne nagrody! Dla każdego uczestnika konkursu nagroda pocieszenia w postaci słodkości.

Pomysłodawczynie – Aleksandra Pawela i Maja Staszak.
Nauczyciel nadzorujący – Pani Monika Wełnicka.

W dniu 25 listopada (czwartek) 2021 roku w naszej szkole obędzie się Dzień Pluszowego Misia. Samorząd zachęca wszystkich uczniów do przyniesienia tego dnia swojego ukochanego pluszaka.
Informację podała Zuzanna Wyderkiewicz (8b)