2019/2020

MiejsceKlasaImię i nazwisko uczniaNazwa konkursu/zawodów

2018/2019

OSIĄGNIĘCIA KLASY 2A

1. XXVIII Koniński Konkurs Poetycki im. Bogusława Janiszewskiego ,,Poezja młoda – poezja nowa” w kategorii kl. I – III – Mateusz Adamczyk kl. IIa – wyróżnienie.

2. XXI Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa w kategorii dziewcząt, rocznik 2010 – Amelia Wróbel kl. IIa – II miejsce.

3.  Gabriela Świder kl. IIa – Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady z języka angielskiego 2019 – sesja wiosenna.


MATEMATYCZNY KANGUR – WYNIKI

kl.2 – Skrabiński Mateusz

kl.3 – Guzniczak Kinga

wyróżniony

wyróżniony

kl.4 -Mrówczyńska Antonina
wyróżniony
kl.4 – Sujkowski Eryk
wyróżniony
kl.5 – Dziopa Hanna
wyróżniony
kl.6 -Miedzińska Julia
wyróżniony
kl.8 -Mańczak Mateusz
bardzo dobry
kl.8 -Skrzypiński Mateusz
wyróżniony

 

 


KONKURS ENGLISH EXPERT – konkurs szkolny

I miejsce Agata Tokłowicz, kl. 8b – Anglista roku klas 8

IX MIEJSKI KONKURS ,,Mój przyjaciel Miś”

III miejsce – Karina Soleniec z kl. IIIa
Opiekun – Ewelina Szczygielska

Wyróżnienie – Olga Pieczyńska z kl. IIa
Opiekun – Dorota Śliwińska

WYNIKI KONKURSU LICZBY PI

OCENY CELUJĄCE:
1. Zuzanna Klimek, Lura Pawłowska
2. Anna Ciepła
3. Marta Ciepła
4. Laura Wojciechowska
5. Amelia Wolska, Zuzanna Hańczak
6. Fryderyk Rzepczyk

OCENY BARDZO DOBRE:
7. Gabrysia Siuda
8. Filip Matuszewski
9. Michalina Pawołek, Zuzanna Makowska
10. Oliwia Chęcińska
11. Agata Spychała
12. Julia Kończak
13. Lilianna Wełnicka
14. Adrian Pelc

4 PLUSY

15. Krystian Ptak
16. Mateusz Szymczak
17. Amelia Struszczyk
18. Julia Pawłowska
19. Julia Miedzińska
20. Gabriela Kuflińska
21. Borys Fabiszak

3 PLUSY

22. Joanna Jędrzejczak
23. Alina Jędrzejczak
24. Adam Stankowski
25. Agata Kubacka

Oceny celujące dla Hanny Karolczuk i Laury Tokłowicz za figurki liczby pi

19.02.2019 – XII POWIATOWY KONIŃSKI KONKURS POEZJI DZIECIĘCEJ dla uczniów klas I-III szkół podstawowych

W konkursie udział wzięli uczniowie konińskich szkół podstawowych, którzy napisali po dwa wiersze na temat „Moja mała, duża Ojczyzna”.

I miejsce Wiktoria Obara kl. 1a


DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU -BĄDŹ BEZPIECZNY W NECIE

PREZENTACJE

KLASY VIII
I MIEJSCE – Oliwia Kalus, Weronika Pakuła – 8a
II MIEJSCE – Amelia Szymczak, Natalia Jacoszek – 8c
III MIEJSCE – Iza Skrabulska – 8a

KLASY VII
I MIEJSCE – Anna Ciepła, Zosia Borkowaska – 7c
II MIEJSCE – Emma Szubert, Antek Urbański – 7a
III MIEJSCE – Patrycja Kostrzak, Łucja Mirowska -7a

WYRÓŻNIENIA:
Amelia Wolska – 4a
Julia Kończak – 6b
Agata Masłowska – 4a
Ania Karolczuk – 4b


ŻYCIE I TWÓRCZOŚĆ GUSTAWA MORCINKA

I MIEJSCE– Klaudia Wadelska kl.5B

II MIEJSCE

Zofia Hańczewska kl.4A
Hanna Karolczuk kl. 4B
Maciej Bednarczyk kl. 6B
Nadia Szymaniak kl. 1A
Maksymilian Brandt kl. 5A
Agata Maćkowska kl. 6B
Tatiana Połatyńska kl.4D
Weronika Prybacka, Maja Szymańska, Gabrysia Kuflińska kl.4C

III MIEJSCE

Wiktor Bezulski kl.5C
Laura Wójcińska kl.4C
Maria Skrzypińska i Mateusz Skrzypiński kl.4B i 8B
Wiktor Budny kl.5C
Julia Kończak kl.6B
Kacper Jagodziński kl.6B

WYRÓŻNIENIA

Maja Grudzińska kl.5C
Zuzanna Klimek kl.4C
Miłosz Dziekanowicz kl.6B
Igor Fleśmian kl.5A


18.02.2019 – XVII POWIATOWY KONIŃSKI KONKURS ORTOGRAFICZNY „MISTRZ ORTOGRAFII 2019” im. Zofii Urbanowskiej – ETAP MIEJSKI

Wicemistrzyni – Julia Miedzińska KL. 6C


WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY WKO- awans do etapu rejonowego

Mateusz Skrzypiński kl. VIII B  
Mateusz Mańczak kl. VIII B  
Wiktor Bąkowski kl. VIII B 


Mateusz Skrzypiński z klasy 8b został finalistą etapu Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego organizowanego przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

XVII POWIATOWY KONIŃSKI KONKURS ORTOGRAFICZNY „MISTRZ ORTOGRAFII 2019” im. Zofii Urbanowskiej – ETAP SZKOLNY

Klasy VII i VIII wygrały:
kl. VII a – Emma Szubert
kl. VII a Julia Siuda

Klasy V-VI wygrały:
kl. VI a – Julia Szubert
kl. VI a – Julia Miedzińska

MIEJSKI TURNIEJ ŚWIETLIC MDK – KONKURS PIOSENKI

I miejsce: Laura Bączkiewicz SP4
III miejsce: Amelia Łętowska SP4
I miejsce drużynowo: SP 4

Laureatka XI Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Malowane nuty – biało-czerwona muzyka”

I MIEJSCE Martyna Broskowska z klasy II b

III MIEJSCE w Turnieju Świetlic – plastyka


DRUŻYNOWE ZAWODY W SZACHACH – 8.11.2018r.

V MIEJSCE – skład zespołu:
Bartosz Wrzesiński klasa VIc,
Fryderyk Rzepczyk kl. VIa,
Julia Gajewska kl. Vc,
Amelia Osowczyk kl. VIb 

MIEJSKIE IGRZYSKA DZIECI 2018/2019

Koszykówka chłopców – 14.12.2018r.
I MIEJSCE  – SP 4 – awans do zawodów rejonowych

Koszykówka dziewcząt – 13.12.2018r.
II MIEJSCE  – SP 4 – awans do zawodów rejonowych

Piłka ręczna chłopców – 5.12.2018r.
III MIEJSCE – SP 4

Piłka ręczna dziewcząt – 4.12.2018r.
VII MIEJSCE – SP 4

Drużynowy badminton dziewcząt – 9.11.2018 r.
V MIEJSCE – SP 4

Drużynowy badminton chłopców – 9.11.2018 r.
V MIEJSCE – SP 4

Szachy drużynowe – 8.11.2018 r.
V MIEJSCE – SP 4

Unihokej chłopców – 8.11.2017r.
IV MIEJSCE – SP 4

Unihokej dziewcząt – 6.11.2018r.
IV MIEJSCE – SP 4

Drużynowe pływanie dziewcząt – 25.10.2018 r.
V MIEJSCE  – SP 4

Drużynowe pływanie chłopców – 25.10.2018 r.
VI MIEJSCE – SP4

Halowa piłka nożna – 11.10.2018 r.
VII MIEJSCE – SP 4

Drużynowy tenis stołowy chłopców – 02.10.2018 r.
V MIEJSCE – SP 4

Drużynowy tenis stołowy dziewcząt – 02.10.2018 r.
VI MIEJSCE – SP 4

Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców– 28.09.2018 r.
IV MIEJSCE – SP 4

Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt – 28.09.2018 r.
IV MIEJSCE – SP 4

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2018/2019

Piłka ręczna chłopców – 22.11.2018 r.
V MIEJSCE – SP 4

Piłka ręczna dziewcząt – 21.11.2018 r.
IV MIEJSCE – SP 4

I TURNIEJ MŁODZIKÓW W RAMACH LIGI MŁODEGO SZERMIERZA – 24.11.2018

ROCZNIK 2005

Szabla chłopców
II MIEJSCE  – Kacprzak Igor (SP 4 Konin)

ROCZNIK 2006

Szabla dziewcząt
III MIEJSCE  – Miedzińska Julia (SP 4 Konin)

Szabla chłopców
III MIEJSCE – Radke Paweł (SP 4 Konin)

ROCZNIK 2007

Szabla dziewcząt
III MIEJSCE – Kozłowska Tatiana (SP 4 Konin)

MIEJSKI KONKURS PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ „NIEPODLEGŁOŚĆ – TRUDNE SŁOWO” MODN
NAGRODA w kategorii klas III – VI: Amelia Łętowska SP4

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI PT. „MOJA MAŁA I DUŻA OJCZYZNA” – DLA KLAS 2-3.
Zakwalifikowały się do rejonu miejskiego:
I MIEJSCE – Amelia Łętowska – 3a
II MIEJSCE – Michalina Wesołowska – 2a
III MIEJSCE – Wanessa Woźniak – 2c

XXXVII JESIENNE SPOTKANIA RECYTATORÓW:
IV MIEJSCE   – Aleksandra Pawela

32. EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS LINGUA.PLUS
Laureat III stopnia – Jakub Bortuk 6c
Laureatka IV stopnia – Maria Skrzypińska 4b
Laureatka V stopnia – Zofia Borkowska 7c
Laureatka V stopnia – Hanna Karolczuk 4b

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO WKO – NAJWYŻSZE WYNIKI W SZKOLE:
Mateusz Skrzypiński kl. 8b
Igor Kuśmierczak kl. 8a
Maciej Janiak 8c

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY WKO:

Mateusz Skrzypiński kl. VIII B – awans do etapu rejonowego i wojewódzkiego
Mateusz Mańczak kl. VIII B – awans do etapu rejonowego
Wiktor Bąkowski kl. VIII B – awans do etapu rejonowego

KONKURS PLASTYCZNY „MIŚ -NASZ ULUBIONY BOHATER LITERACKI”:
I MIEJSCE –   Zuzia Pyrzyńska kl.1a,  Alan Kacprzak kl. 2c
II MIEJSCE – Asia Skrabulska kl. 2c, Karolina Kacprzak kl. 2c
III MIEJSCE – Bartosz Nykowski kl. 1a, Klara Dyrda kl. 1a



SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY „Z KSIĄŻKĄ MI DO TWARZY”

I MIEJSCE
Adrian Czapowski kl.5a
Julia Kozak kl.3a
II MIEJSCE
Igor Mazurek kl.3a Dominik Kalisz kl. 3a
III MIEJSCE
Amelia  Łętowska kl. 3a  Kinga Guźniczak kl. 3a
Hanna Karolczuk kl. 5b

KONKURS „BY CZYTAĆ SIĘ CHCIAŁO”

I MIEJSCE
Norbert Stasiński kl. 3a
Julia Kozak kl. 3a
Kinga Guźnik kl. 2a
II MIEJSCE
Julita Sujkowska kl. 2a
Martyna Szczepaniak kl. 2b
Julia Szczepaniak kl. 3a
III MIEJSCE
Dominik Kalisz kl. 3a
Amelia Łętkowska kl. 3a
Igor Mazur kl. 3a

KONKURS NA NAJCIEKAWSZY „WAKACYJNY DZIENNICZEK LEKTUR”

I MIEJSCE
Hanna Karolczuk kl. 4b
II MIEJSCE
Klaudia Wadelska kl. 5b
Zuzanna Górecka kl. 5b
III MIEJSCE
Magdalena Teodorczyk kl. 5a
Helena Bartczak kl. 5c
WYRÓŻNIENIA
Mateusz Szymczak kl. 5d
Agata Spychała kl. 5b
Amelia Łętowska kl. 3a


W dniach 19-20 maja 2018 r. w Jeleniej Górze, odbyły się XXIII Mistrzostwa Polski OYAMA Polskiej Federacji Karate w konkurencjach Kumite. III miejsce w kategorii juniorki młodsze +60 kg zajęła Weronika Pakuła (SP4). W zawodach wziął także udział Paweł Polerowicz. Zawodnicy KKS Centrum Oyama Karate są uczniami SP 4. W kat. juniorki młodsze +60 kg zajęła Weronika Pakuła III miejsce.


2018 – Mistrzostwa Polski Młodzików w Szabli:
I MIEJSCE KKSz Konin, w składzie drużyny: Mateusz Mańczak (SP4 kl.VIIb);
VIII MIEJSCE – indywidualnie: Mateusz Mańczak