2021/2022

W dniu 12.10. odbyły się Mistrzostwa Miasta  Konina w pływaniu drużynowym Nasza szkoła w kategorii dzieci dziewczynki zajęła 3 miejsce. Skład drużyny: Michalina, Gabrysia, Zuza, Laura i Weronika z klasy 7c oraz Łucja z klasy 5a.
Chłopcy zostali Mistrzami Miasta Konina z awansem do finału wojewódzkiego. Skład drużyny: Ksawery i Olek z klasy 5a, Adam i Szymon z klasy 7b, Krzysiu z klasy 7d oraz Szymon z klasy 5c.

Reprezentacja dziewcząt w składzie Maja Bartczak, Sudalia Gliniewicz, Nadia Jamroszczak Lena Gulczynska, Dominika Kedzierska, Kornelia Łysiak oraz Julia Namyslowska wywalczyła III miejsce🏆🏒 w Mistrzostwach Miasta Konina IMSz w unihokeju.

Uczniowie, którzy podczas sprawdzania tabliczki mnożenia uzyskali 100%.
KLASA 7
Karolczuk Hanna (7b), Pawłowska Laura (7c), Bąkowski Wiktor (7d), Rogowska Lena (7e).
KLASA 8
Michalski Maksym 8a),  Kołodziejski Jakub (8a),  Jakubowski Aleksander (8a),  Ptak Krystian (8b),  Szymczak Mateusz (8b)

II miejsce w  Igrzyskach Miasta Konina w badmintonie w kategorii IMS chłopców:  Mikołaj Jóźwiak, Aleksander Kmieć, Wiktor Urbaniak.

IV miejsce w  Igrzyskach Miasta Konina w badmintonie w kategorii IMS dziewcząt: Zofia Hańczewska, Maja Staszak, Maria Wróbel.